Aktualności

01.03.2022
Wykład odbędzie się 8 marca 2022 roku o godzinie 13:20 w wersji hybrydowej - w sali nr 42 przy ul. Gołębiej 16 w Krakowie oraz na platformie MS Teams.
więcej o Wykład dr. Andrzeja Staniszewskiego "Ku czcieniu - sposoby czytania w nowożytnym mieście"

Dr Barbara Kaszowska-Wandor z nagrodą za wysoką jakość pracy dydaktycznej

23.01.2022
Dr Barbara Kaszowska-Wandor ponownie została nagrodzona za wysoką jakość pracy dydaktycznej przyznawaną na podstawie ocen z ankiet studenckich.
więcej o Dr Barbara Kaszowska-Wandor z nagrodą za wysoką jakość pracy dydaktycznej

11.12.2021
Koło Naukowe Literatury Dawnej na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na wykład, który wygłosi dr hab. Grażyna Urban-Godziek, prof. UJ na temat "Motyw hymen-funus (ślub-pogrzeb) i greckie rytuały żałobne w trenach VI i VII Jana Kochanowskiego". Wykład odbędzie się 16 grudnia 2021 roku o godzinie 18:30 na platformie MS Teams.
więcej o Wykład dr hab. Grażyny Urban-Godziek, prof UJ, pt. "Motyw hymen-funus (ślub-pogrzeb) i greckie rytuały żałobne w trenach VI i VII Jana Kochanowskiego"

Dr Lidia Grzybowska laureatką III nagrody im. S. K. Kuczyńskiego

11.12.2021
więcej o Dr Lidia Grzybowska laureatką III nagrody im. S. K. Kuczyńskiego