Wykład dr Barbary Kaszowskiej-Wandor o "Trenie XVII" Jana Kochanowskiego

15.01.2023
więcej o Wykład dr Barbary Kaszowskiej-Wandor o "Trenie XVII" Jana Kochanowskiego

16.12.2022
więcej o Grant NPRH dla dr Lidii Grzybowskiej na tłumaczenie i opracowanie Carmina Burana

13.12.2022
więcej o Wykład dr Lidii Grzybowskiej pt. "Budowanie wspólnoty intelektualnej w późnym średniowieczu. Przypadek Marka Bonifiliego i krakowskiej elity uniwersyteckiej"

28.10.2022
więcej o Dr Andrzej Staniszewski nominowany do nagrody Nauczyciela Akademickiego Roku w plebiscycie „Gazety Krakowskiej”

28.10.2022
więcej o Prof. dr hab. Jakub Niedźwiedź i dr hab. Grażyna Urban-Godziek prof. UJ uhonorowani medalami

21.04.2022
więcej o Wykład prof. dr. hab. Alberta Gorzkowskiego "Dlaczego należy unikać 'czarnego ogona'? Filologiczna gawęda o 'Adagiach' Erazma z Rotterdamu"